Top1/4

Destek Hattı

Ana Sayfa Firma Rehberi Ürün Kataloğu Seri ilanlar Yararlı Bilgiler Firma Kayıt 0538 954 55 74
 Sektörler > Odalar Dernekler
 .: Advertorial

 

 

Black Out Karartmalı Perdeler

 

 

Korniş Takılır

Korniş Montajı

Kartonpiyerli Korniş

Tüm Sanayıcı Ve İşadamları Derneği

Dernek olarak, Yerel ve evrensel değerlere sahip, azim ve kararlılıkla bütün insanlığa hizmet eden, dürüst, dinamik ve çalışkan, girişimci, gelişime açık, geleceğin dünyasında söz sahibi olan, dünyadaki tüm ülkelerde Türkiye'yi marka haline getirecek işadamları kuşağı oluşturmaktır.

Akut Arama Kurtarma Derneği

Dağ ve doğa koşullarında meydana gelen kaybolma ve kaza olaylarında, deprem, sel gibi doğal afetlerde ve büyük kazalarda, tamamen gönüllü olarak, amatör bir çalışma ve profesyonel bir yaklaşım ile, başı dertte olan kişilere en kısa sürede ulaşmak

Aliağa Belediye Başkanlığı

Aliağa Belediye Başkanlığı İzmir

AMBALAJ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

Türkiye’deki önemli ambalaj sanayicilerini bünyesinde bir araya getiren Derneğimizin amacı : Ambalaj Sanayiinin gelişmesine katkıda bulunmak , sektöre kimlik kazandırmak, ulusal ve uluslararası platformda yerini alarak, sektörün temsil edilmesini sağlamaktır. Ambalaj Sanayi alanında çalışan bilumum kuruluş ve keza bu sanayi kolunda faaliyet gösteren gerçek kişilerden oluşacak üyeleri arasında ; bilimsel, teknolojik, sosyal yönden birlik beraberlik ve dayanışmayı sağlamak, bunu güçlendirmek ve daimi kılmaktır

Deniz Feneri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Ramazana mahsus bir televizyon programı hazırlanacaktı. Amaç yoksulluğa dikkat çekmek ve yardımseverliği teşvik etmekti. Kanal 7 Yönetimi karar verdi. Program Dairesi “Şehir ve Ramazan” adıyla yayınlanacak bu program için gerekli hazırlıkları tamamlandı.

DERSİAD

Dünya Erdemli Sanayici İş Adamları Derneği

ESNAF DERGİSİ

Esnaf ve Sanatkarlar Odalarına yönelik olarak 8 yıldır aylık olarak yaymlanmakta olan 4500 net tirajlı sektörel dergi

İhsander İhracatçı ve Sanayici İşadamları Derneği

İhsander, İhracatçı ve Sanayici İş Adamları Derneği; üyelerinin ve ülkemizin dünya ticaretindeki iş hacmini arttırmak amacıyla, 2005 yılında İstanbul'da kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur.

İpek Yolu Eğitim Bilim Kültür ve Sanat Derneği

Eğitim, bilim, kültür ve sanat alanlarında faaliyetler yaparak, insanların eğitim ve öğretimine, toplumun ahlaki altyapısının sağlıklı bir şekilde oluşumuna, kültürel zenginliğinin artmasına, ruhsal, bedensel sağlık ve çevre bilincinin gelişimine, teknik donanım, bilgi ve görgülerinin arttırılmasına katkıda bulunmaktır.

İstanbul İhracatçı Birlikleri, İİB

İİB. İstanbul İhracatçı Birlikleri Bünyemizde faaliyet gösteren Birlikler ve kuruluşlar.

İstanbul Sanayi Odası

İstanbul Sanayi Odası, Kurumsal yapı, üyelik işlemleri hakkında bilgi, faaliyet raporları ile duyurular yer alıyor.

İstanbul Ticaret Odası

İstanbul Ticaret Odası, Odanın yönetimi, organizasyonu, hizmetleri, çalışmaları ve etkinlikleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

İş Hayatı Dayanışma Derneği

İş Hayatı Dayanışma Derneği. 1993 yılında başladığımız yolculumuzda ana gayemiz yurt içinde şirketlerin ilerlemelerine ve ekonominin büyümesine katkıda bulunmak; bu çerçevede işadamları arasında iletişim ve dayanışmayı arttırarak iç ticaret hacmini genişletmek, bu dayanışma içerisinde yer alan şirketlerin dünyaya açılımını sağlayarak, üyelerinin dış ticaret hacmini, istihdamını ve ihracatını arttırmaktır.

KalDer, Türkiye Kalite Derneği

KalDer, Türkiye Kalite Derneği

Kardelen Eğitim Bilim Kültür Sanat Dernegi

Sağlıklı bir geleceğin eğitim ve öğretimle inşa edilebileceğine inanın Türkiye sevdalısı bir grup insan, 2004 yılının şubat ayında kurdukları ‘Kardelen eğitim, bilim, kültür, sanat ve sosyal yardımlaşma derneği’ bünyesinde, toplumun ahlaki alt yapısının oluşması ve kültürel zenginliğin artması için emek sarf etmektedir.

Toplam : 24 kayıt. 2 sayfada listelenmiştir. Sayfalar : 1 2

 .: Hoş Geldiniz
  Üye Girişi
  Firma Kayıt (ücretsiz)
  Bize yazın

 

2/2

 

3/3

 

4/1

. Petrol Ofisi>

Halkalı ile aradığınız Halkali.biz

Alış verişin güvenli adresi www.ikitelli.net Petrol Ofisi

Oryantal Esnek Korniş HALKALI Korniş PERDE Bakırköy Kornişci Perde/| Vaditepe Bahçeşehir| HALKALI Korniş

İkitelli'nin Dünyaya açılan penceresi.

ikitelli.net>